Obsah

NÁPAD PRO BĚCHOVICE 2022-2023

Typ: ostatní
napadZapojte so do 2. ročníku participativního rozpočtu MČ Praha- Běchovice...

 

 

NÁPAD PRO BĚCHOVICE 2022-2023

 

Vážení spoluobčané,

zapojte se do spoluvytváření a rozhodování o dalším rozvoji naší městské části. V loňském roce jsme díky Vašim nápadům zrealizovali dva vítězné projekty a to „OBNOVA CESTY DO KLÁNOVIC“ a „PUMPTRACK“. Obě realizace naleznete v níže uvedeném odkazu.

Městská část Praha –Běchovice i příští rok uvolní ze svého rozpočtu 2.000.000, - Kč, o kterých můžete rozhodnout právě vy! Máte nápad, jak dále zpříjemnit žití v naší městské části? Rádi byste vybudovali něco, co vám zde schází? Nebo byste jen rádi podpořili jeden z navrhovaných projektů? Nyní máte možnost!

 

Bližší informace najdete na webových stránkách: napadprobechovice.cz


Vytvořeno: 11. 10. 2022
Poslední aktualizace: 12. 10. 2022 12:14
Autor: